Nie aspirujemy do tego, aby być wielogwiazdkową, luksusową noclegownią. Cel, jaki nam przyświeca, to dawać wszystkim Gościom radość z wypoczynku w spokojnej i przyjaznej atmosferze, którą zapewniają nasi pracownicy. „Bida z Nędzą” to hotel położony na przedmieściach  Warszawy – w Ożarowie Mazowieckim. Dogodna lokalizacja przy drodze krajowej nr 92 (dawniej drodze nr 2) Warszawa – Poznań oraz w odległości zaledwie 8 km od centrum Warszawy sprawia, że nocleg znajdą u nas przejezdni, wycieczki, biznesmeni a także rodziny i grupy modlitewne.

Pod przekorną nazwą „Bida z Nędzą” kryje się znane przysłowie „Drogo kupić, tanio sprzedać i głupio się ożenić – każdy potrafi”, ale nie każdy potrafi stworzyć przytulne i tanie noclegi. U nas nie przepłacicie Państwo, a mimo to wyśpicie się, zjecie smaczne śniadanie lub kolację i zostaniecie obsłużeni zgodnie z tym, co nakazuje normalna polska gościnność.

Tani hotel – pod Warszawą i z klasą. Przekraczając progi „Bidy z Nędzą” przekonacie się, że jest to możliwe rezerwując tanie spanie w naszych
1, 2, 3 i 4 osobowych pokojach.

REALIZUJEMY BON TURYSTYCZNY!

Uwaga!

Szanowni Goście od 1 czerwca zmieniamy zasady funkcjonowania recepcji. Obsługa fizyczna z udziałem recepcjonistki czynna w godz. 6.00-10.00 oraz 16.00-22.00. W pozostałych godzinach obsługa internetowa lub telefoniczna pod numerem 604 210 404.
Nasz hotel nadal obsługuje gości 24h na dobę.